O nas

Iwona Pankau

Twórca blogu 4pawswaterlifeguards, pasjonatka pracy wodnej oraz pomysłodawca zajęć „Aktywnie z psem na SUPie”. Współprowadząca projekt „Przyjdź z psem na plażę” , na codzień przewodnik białego owczarka szwajcarskiego o imieniu Kajo oraz adoptowanej 29.01.2024 suczki rasy nowofunlad o imieniu Rafa.

Ratownik wodny, nurek AOWD, zoofizjoterapeuta, kynoterapeuta. Uczestniczka wielu szkoleń i webinar ów o psiej tematyce, głównie z zakresu komunikacji, motywacji oraz podstaw obedience a także dummy.

Radek Ptasiński

Instruktor I pomocy EFR, instruktor ratownictwa wodnego. Członek komisji ILS K9 WOPR oraz komisji egzaminacyjnej egzaminu dla psów ratowniczych wraz z przewodnikami zgodnego z Rozporządzeniem MSW z 2 lipca 2012 r. w sprawie szkoleń w ratownictwie wodnym (Dz.U. poz. 747). Autor artykułów o pracy wodnej psów. Pasjonat taktyki działań ratowniczych z zakresu ratownictwa wodnego z udziałem psa. Przewodnik Diver’a oraz Diver’a Juniora. Zarówno w stosunku do psów jak i ludzi – wymagający i ceniący regularną pracę.