O nas

Iwona Pankau

Twórca blogu 4pawswaterlifeguards, pasjonatka pracy wodnej oraz pomysłodawca zajęć „Aktywnie z psem na SUPie”. Współprowadząca projekt „Przyjdź z psem na plażę” , na codzień przewodnik białego owczarka szwajcarskiego o imieniu Kajo. Ratownik wodny, nurek AOWD, zoofizjoterapeuta, kynoterapeuta. Uczestniczka wielu szkoleń i webinar ów o psiej tematyce, głównie z zakresu komunikacji, motywacji oraz podstaw obedience.
Kajo to certyfikowany pies terapeuta oraz certyfikowany pies ratownik.
Zdobywca tytułu Mistrza Polski na XII Mistrzostwach Psów Ratowniczych i Pracujących w Wodzie, a także 1 miejsca na IV Międzynarodowych Zawodach Psów Ratowniczych o Puchar Górnego Śląska.
Zdane egzaminy: PT 1, BH-VT, OBI – 0, RALLY-O – KLASA 2.

Radek Ptasiński

Oficer Państwowej Straży Pożarnej, nurek MSW uprawniony do kierowania pracami podwodnymi w zakresie ratownictwa, instruktor nurkowania OWSI PADI, instruktor I pomocy EFR, ratownik wodny, kierownik Gdańskiej Sekcji Psów Ratowniczych. Instruktor projektu Przyjdź z Psem na Plażę oraz warsztatów i obozów pracy wodnej. Członek komisji egzaminacyjnej egzaminu dla psów ratowniczych wraz z przewodnikami zgodnego z Rozporządzeniem MSW z 2 lipca 2012 r. w sprawie szkoleń w ratownictwie wodnym (Dz.U. poz. 747). Autor artykułów o pracy wodnej psów. Pasjonat taktyki działań ratowniczych z zakresu ratownictwa wodnego z udziałem psa. Przewodnik Diver’a –  certyfikowanego psa ratownika – wielokrotnego Mistrza i Vice Mistrza Polski Psów Ratowniczych i Pracujących w Wodzie. Zarówno w stosunku do psów jak i ludzi – wymagający i ceniący regularną pracę. Zwraca dużą uwagę na SZCZEGÓŁY. Zdane egzaminy: PT1, BH-VT