O nas

Iwona Pankau

Twórca blogu 4pawswaterlifeguards, pasjonatka pracy wodnej oraz pomysłodawca zajęć „Aktywnie z psem na SUPie”. Współprowadząca projekt „Przyjdź z psem na plażę” , na codzień przewodnik białego owczarka szwajcarskiego o imieniu Kajo. Uczestniczka wielu szkoleń i webinar ów o psiej tematyce, głównie z zakresu komunikacji, motywacji oraz podstaw obedience. Ratownik wodny, absolwentka kursu behawiorystyka psa oraz certyfikowany instruktor dogoterapii.
.Kajo to certyfikowany pies terapeuta oraz certyfikowany pies ratownik.
Zdobywca tytułu Mistrza Polski na XII Mistrzostwach Psów Ratowniczych i Pracujących w Wodzie, a także 1 miejsca na IV Międzynarodowych Zawodach Psów Ratowniczych o Puchar Górnego Śląska.
Jesteśmy czynnymi zawodnikami rally-o, obecnie klasy 2, a czasem dla rozluźnienia można nas zobaczyć również na zawodach obedience, klasa 1. Zdane egzaminy: PT 1, BH-VT. Razem należymy do Gdańskiej Sekcji Psów Ratowniczych.

Radek Ptasiński

Oficer Państwowej Straży Pożarnej, nurek MSW uprawniony do kierowania pracami podwodnymi w zakresie ratownictwa, instruktor nurkowania OWSI PADI, instruktor I pomocy EFR, ratownik wodny, kierownik Gdańskiej Sekcji Psów Ratowniczych. Instruktor projektu Przyjdź z Psem na Plażę oraz warsztatów i obozów pracy wodnej. Członek komisji egzaminacyjnej egzaminu dla psów ratowniczych wraz z przewodnikami zgodnego z Rozporządzeniem MSW z 2 lipca 2012 r. w sprawie szkoleń w ratownictwie wodnym (Dz.U. poz. 747). Autor artykułów o pracy wodnej psów. Pasjonat taktyki działań ratowniczych z zakresu ratownictwa wodnego z udziałem psa. Przewodnik Diver’a –  certyfikowanego psa ratownika – wielokrotnego Mistrza i Vice Mistrza Polski Psów Ratowniczych i Pracujących w Wodzie. Zarówno w stosunku do psów jak i ludzi – wymagający i ceniący regularną pracę. Zwraca dużą uwagę na SZCZEGÓŁY. Zdane egzaminy: PT1, BH-VT